İbrahim Saracoğlu Diyeti

Published on by Diyet

İbrahim Saraçoğlu diyeti yapanlar haftada 2 kilo verdiler. İbrahim saraç oğlunun 1 haftada 2 kilo verdiren beyaz lahana, maydanoz, limon kürü diyeti son günlerin en popüler diyetlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Katıldığı televizyon programlarında şifalı bitkilerle hazırlanmış, bitkisel takviyeleriyle bir, çok rahatsızlıkta destekleyici olarak kullanılabileceğini söylüyor. 


Özellikle katıldığı canlı yayınlarda hanımefendilerin kendisine sıkça sorduğu sorulardan biri’de doğal bitkilerle nasıl zayıflayabilirim sorusuydu. Çünkü günümüzde alışkanlık kazandığımız hareketsiz yaşam tarzı ve beraberinde getirmiş olduğu sağlık sorunları, fastfood ürünlerin yada dondurulmuş gıdaların sıkça tüketilmesi gün içerisinde sıkça yapılan çikolata, cips, şeker, kola, türü atıştırmalıklar zamanla vücudumuzun yağlanmasına neden oluyor.


İbrahim Saraçoğlu diyeti yapanlar bu sözümüzü doğrular nitelikte. Çünkü diyeti uygulayıp 1 haftada 2 kilo veren bir, çok kişi var.Peki, beyaz lahana-maydanoz ve limonun zayıflamaya ne gibi katkısı olur.

 

 

Comment on this post