Selahattin Dönmez Bel ve Basen İncelten İçecek Tarifi Formülü

Published on by Diyet

Selahattin Dönmez Bel ve Basen İncelten İçecek Tarifi Formülü

Bazı hastalarına sağlıklı beslenme listelerinde akşamdan sonraki ara yerine bel ve basen eriten özel içeceğini uygulayıp ölçü aldığını söyleyen Dönmez, "Normal sağlıklı diyetim ile hastalarımda elbette vücudun fazla olan yağlı bölgelerinin kaybolması ile orantılı bir kilo verimi sağlarım. Ancak fark ettim ki; bu içeceği düzenli olarak içmesini istediğim kilo veren hastalarımda ölçümlerim daha fazla bel ve basen bölgesinden kilo kaybını sağlıyor. Demet Kutluay'ın da sporunun yanında vücudunun şekillenmesi için kullandık bu çorbayı.

Bir ay içinde üçer günlük birbiri ardına seyreden günlerde, 5 defa olacak şekilde bel-basen eriten içeceğini yatmadan önce 1 küçük su bardağı kadar içirerek harika sonuçlar elde ettik. Bel daha sıkı inceldi ve basen bölgesindeki yağ oranı da oldukça düştü" şeklinde bilgi verdi. Dünyada farklı şekillerde çalışan beslenme uzmanlarının bel bölgesi yağlanmasını azaltma ile ilgili teori ve kitapları bulunduğunu, ancak kendisinin genel sağlıklı diyetin vücutta metabolik düzen içinde bölgesel bir kilo verimine etkisinin olduğuna inandığını söyleyen Dönmez, bu deneyimlerin besinleri farklı formlarda kullanmanın çok daha farklı etkileri olabileceği kanısını uyandırdığını anlattı. Selahattin Dönmez, Demet Kutluay'da ve diğer danışanlarında uygulayıp olumlu sonuç aldığı, bel ve basen bölgesinde incelmeyi sağlayan özel içecek tarifini Pudra.com okuyucularına açıkladı. İşte, Demet Kutluay'ın deneyip inceldiği özel Selahattin Dönmez formülü! Bel ve basen incelten içecek

(Formülden 1 su bardağı kadar çorba çıkıyor)

Malzemeler: 1 adet olgun tatlı mango ½ adet büyük boy havuç 1 parmak kalınlığında taze zencefil

Yapılışı: Tüm malzemeler yıkanır. Mango kabukları soyulur, büyük çekirdeğinden çıkarılır. Havuç ve taze zencefil de soyulur. Malzemeler katı meyve sıkacağına konur ve sıkılır. 1 kase çorba 120 kaloridir.

Comment on this post

chat 02/12/2017 17:17

guzel paylasım

sohbet 02/12/2017 17:17

guzel paylasım